SOLO ansamblis

Kas būtų sujungus instrumentinę ir elektroninę muziką su prasmingais tekstais ir aktoriniu meistriškumu? Tai – „SOLO ansamblis“. Iš kažkur gerai pažįstami Vytautas Leistrumas, Jonas Šarkus, Sergėjus Ivanovas ir Giedrius Kiela susitiko tam, kad pagrotų savo solo ansamblyje. 
Grupės kūryba – ištisas muzikinis eksperimentas: low-fi paliesti elektroniniai garsai, gyvi instrumentai, filosofija ir juokai sukuria muziką, apjungiančią įvairių populiariosios muzikos žanrų savybes. „SOLO ansamblio“ muzika gali būti sunki vertikali kelionė arba lengvas pasivaikščiojimas per skambesius – renkasi kiekvienas klausytojas.
Iš esmės atsinaujinusi grupė neabejotinai privers aiktelėti gerbėjus ir suklusti „SOLO ansamblį“ girdinčiuosius pirmą kartą. Tai bus muzika klausymui, muzika šokiui, muzika protui ir muzika sielai.

Grupės "SOLO ansamblis" koncertas - 20 val. 
Nuo 18 val. grupė kvies kūrybinėms dirbtuvėms, kuriose apsijungs muzikavimas ir teatro elementai. Užsiėmimo esmė - publikos ir artistų erdvių susiliejimas bei kaita. Artistai publiką tiesiogiai įtrauks į muzikavimo su grupe procesą, išmokys improvizuoti iš anksto paruoštais netradiciniais instrumentais ir pakvies sudalyvauti grupės video klipo filmavimo procese, trumpam tampant ir aktoriais, ir muzikantais.

Šios kūrybinės dirbtuvės ir koncertas yra kūrybinių dirbtuvių ir edukacinių susitikimų ciklo "Aš myliu kūrybą" dalis. Projektą iš dalies finansuoja Kultūros rėmimo fondas.

Renginys NEMOKAMAS!

Susitikime čia

Žemėlapio centras: 

55.917684,21.067

Mastelis: 

15

Sužinokite pagrindinę informaciją
apie "Palanga Live" muzikos festivalį
ir "i love palanga"

Sužinoti daugiau