„Keymono“: ateikite, mes atspindėsime Jūsų grožį!

Tokią žinutę prieš savo pirmąjį grupės istorijoje koncertą Palangoje publikai siunčia grupė „Keymono“ – keturių vinilinių plokštelių autoriai, geriausios šokių ir elektroninės muzikos apdovanojimo „The People`s Music Awards“ savininkai, dažnai labiau atpažįstami ir vertinami užjūriuose nei Lietuvoje.

„Mums labai smagu groti visuose planetos kampeliuose. Vieta nėra tiek svarbi, kiek žmonės, kurie ateina į koncertą - visur yra žmonių, mylinčių muziką“, - įsitikinusi „Keymono“ ketveriukė, besiruošianti šeštadienio pasirodymui „Palanga Live“ festivalyje, Palangoje (daugiau informacijos – www.palangalive.lt).

Kalbėdami apie Palangą, grupės nariai iš atminties traukia pačias įvairiausias asociacijas: romantika, lauko tenisas, paplūdimys, rūkyta žuvis, pirmas skrydis lėktuvu, gražiosios palangiškės... „Labai patinka senoji Palangos architektūra, Vytauto gatvė. O jūra visada stebuklinga“, - dalinosi kolektyvo nariai.

Nors šis kurortas į „Keymono“ muzikinius tvarkaraščius iki šiol nebuvo patekęs, lietuviškas pajūrys ir jo miestai, anot grupės,  – labai mylima vieta, kur gausu pasiilgtų draugų.

Savo pirmąjį koncertą Palangoje „Keymono“ žada paįvairinti mažomis staigmenomis: „Kiekvienas mūsų koncertas kitoks - be to, kad grojame kitus kūrinius, ar persirengiame kitais drabužiais, kiekviename koncerte svarbiausia yra energija, kuri pulsuoja koncerte tik tą akimirką. Mums tai - svarbiausia“.

Šiuo metu grupė kaip tik dirba prie savo naujojo albumo, kuriame neabejotinai turėtų būti juntamas jūros dvelksmas, mat kūrybiniai procesai vyko ir Nidoje, ir Klaipėdoje, ir Londone. „Kyla vis naujų minčių dėl pasirodymo, dėl naujų kūrinių. Tuo norime pasidalinti ir su publika, taigi kiekviename koncerte vis pridedame ko nors naujo, paįvairiname progamą, jeigu publika būna ypač aktyvi, o organizatoriai leidžia ilgiau pagroti, kartais ir naują dainą „išbandome“, - su šypsena mintimis dalijosi grupės nariai.

Viena daina iš naujojo albumo, kuri neabejotinai nuskambės ir „Palanga Live“ festivalyje – singlu, pavadinimu „Run Boy“ - „Keymono“ jau pradžiugino savo gerbėjus. Greitu metu žadamas ir šio kūrinio remiksas.

Išskirtinis pasimatymas su grupe „Keymono“ jau šį šeštadienį Palangoje, festivalyje „Palanga Live“ (Basanavičiaus g. 47, www.palangalive.lt).

„Keymono“ singlas „Run Boy“:

http://keymono.bandcamp.com/track/run-boy

Nuotraukos - Neringos Rekašiutės.

Sužinokite pagrindinę informaciją
apie "Palanga Live" muzikos festivalį
ir "i love palanga"

Sužinoti daugiau