08.08

Grupė "Neteisėtai padaryti": kūrybinės dirbtuvės + koncertas

Laikas: 
18.00 val.

!Kada paskutinį kartą scenoje ar televizijos ekrane matėme mimus? O ar apskritai kada nors matėte dainuojančius mimus? Grupė „Neteisėtai padaryti“ yra tai, kas prajuokins, privers susimąstyti, galbūt net sugraudins, bet mažų mažiausiai privers pažvelgti į viską aplinkui kitu kampu. 
Aukštas plonas ir mažas storas – profesionalūs aktoriai Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas – grupės branduolį sudarantys mimai.Į pagalbą pasikvietę bosistą Henriką Piktuižį ir būgnininkę Mantę Gužėnaitę, „Neteisėtai padaryti“ sėkmingai keliauja per Lietuvos scenas ir kiekvieną kartą nepalieka abejingų savo pasirodymams.
Beje, o kodėl „Neteisėtai padaryti“? Kas ir kaip juos neteisėtai padarė? Mimai Rokas ir Šarūnas aiškina, kad viskas labai paprasta – paprastai mimai nekalba ar tuo labiau nedainuoja. Tačiau šie mimai ne tik prakalbo, tačiau ir uždainavo. 
Aktorinis meistriškumas, netikėti palyginimai ir metaforos, muzikiniai gebėjimai bei tiesiog puiki nuotaika kiekvieną koncertą paverčia mažu spektakliu. Todėl kiekvienas susitikimas su „Neteisėtai padarytais“ yra vis kitoks, šiek tiek atspindintis to meto nuotaikas ir realybę. 
Grupė „Neteisėtai padaryti“ – netikėti požiūriai, muzika, juokas ir pokštai vienoje scenoje, kurie po kiekvieno pasirodymo privers sau pažadėti ateiti ir kitą kartą.

Palangoje, kultūrinėje erdvėje I Love Palanga grupė "Neteisėtai padaryti" pirmiausia surengs kūrybinį edukacinį susitikimą vaikams ir jaunimui, kuriame supažindins su pantomimos meno teorija ir praktika. Kiek vėliau, nuo 20 val., kūrybinėse dirbtuvėse įgytas žinias galėsite pagilinti smagiame grupės koncerte, kur pantomimos menas atsiskleis dar labiau netikėtomis spalvomis.

Renginys NEMOKAMAS!

Šis edukacinis susitikimas ir koncertas yra kūrybinių dirbtuvių ir edukacinių susitikimų ciklo "Aš myliu kūrybą" dalis. Projektą iš dalies finansuoja Kultūros rėmimo fondas.

Nuotraukos iš: https://www.facebook.com/neteisetaipadaryti

Susitikime čia

Žemėlapio centras: 

55.917684,21.067

Mastelis: 

15

Sužinokite pagrindinę informaciją
apie "Palanga Live" muzikos festivalį
ir "i love palanga"

Sužinoti daugiau