08.22

"IndigO": ŠILKOGRAFIJA

Laikas: 
17.00 val.
Atlikėjas: 
"Indigo"

Penktadienį ir šeštadienį, nuo 17 iki 20 val., pievoje - kūrybinės dirbtuvės, kurių metu studijos "IndigO" menininkės pristatys tekstilinę raišką - ŠILKOGRAFIJĄ.

Nors šilkografija naudojama ne vien tekstilėje, bet čia ji paplitus bemaž labiausiai. Visi dirbtuvių dalyviai bus ne ne tik supažindinti su šilkografijos technika ir jos būdais, bet galės patys pasitelkiant šią techniką dekoruoti medvilninį maišiuką, kurį vėliau išsineš su savimi. Ir neapsigaukit, šilkografija tai nėra tapymas ant šilko, tai piešinio perkėlimas pasitelkiant rėmą, aptrauktą šilku. Pažadam bus įdomu.

Kūrybingosios "IndigO" merginos atvyksta ne tuščiomis - porai dienų "I Love Palanga" erdvėje apsigyvens improvizuotas Pop-Up Shop'as, kurioje bus pristatyta "IndigO" studijos kolekcija BŪK MATOMAS, dekoruota šilkografijos technika. 
Drabužių ir aksesuarų kolekcija BŪK MATOMAS, atspindi šiuolaikinį miesto žmogų, jo pasaulėžiūrą ir gyvenimo būdą. Visi kolekcijos elementai yra dekoruoti stilizuotu Vilniaus miesto žemėlapiu, kuris naktį tampa dar ryškesnis, nes turi atšvaitinę funkciją.
Ypač rekomenduojama naktinėtojams ir dviračių mylėtojams!

Dirbtuvės nemokamos, dalyvių skaičius ribotas. Prašome registruotis telefonu +370 600 39939.

Šios kūrybinės dirbtuvės yra kūrybinių dirbtuvių ir edukacinių susitikimų ciklo "Aš myliu kūrybą" dalis. Projektą iš dalies finansuoja Kultūros rėmimo fondas.
Projektą pristato - saldainių fabrikas "Rūta".

Susitikime čia

Žemėlapio centras: 

55.917684,21.067

Mastelis: 

15

Sužinokite pagrindinę informaciją
apie "Palanga Live" muzikos festivalį
ir "i love palanga"

Sužinoti daugiau