08.21

KAROLIS RUPKUS akustiškai

Laikas: 
20.00 val.
Atlikėjas: 
KAROLIS RUPKUS

Šio atlikėjo vardas turėtų būti girdėtas tiems, kas per paskutinį dešimtmetį bent kiek domėjosi Klaipėdos muzikos scena. 
Šio vaikino atvaizdo niekada nebuvo ant “Žmonių” žurnalo, tačiau jis jau spėjo vienoje scenoje pagroti su pačiu Andriumi Mamontovu. 
Jo veido niekas nematė šokių projektuose, tačiau jo daina skambatarptautinio prekės ženklo reklamoje. Šis atlikėjas niekada nedalyvavo elitinių klubų vakarėliuose, tačiau jo balsas šiuo metu girdisi šokių muzikos radijo stočių grojaraščiuose. 
Uostamiesčio atlikėjas ir dainų kūrėjas Karolis Rupkus šiuo metu verčia dar vieną nemažiau prasmingą savo muzikinės veiklos puslapį ir Palangos publikai pristato savos kūrybos dainų akustinę programą. Dviejų dalių koncerte Karolis pristatys geriausias savo per 10 metų sukurtas dainas. 
Kaip teigė pats atlikėjas, vasaros koncertai bus lyg įžanga į šiuo metu įrašinėjamo pirmojo jo solinio albumo pristatymą. 
Koncerte “I Love Palanga” pievelėje Karoliui talkins profesionalūs muzikantai: mušamųjų virtuozas bei įvairiausių muzikinių projektų narys Viktoras Rubežas bei daugkartinis gitarinės muzikos konkursų nugalėtojas Mantas Remesa.

Nuotraukos iš: https://www.facebook.com/karolisrupkusmusic?fref=photo

Susitikime čia

Žemėlapio centras: 

55.917684,21.067

Mastelis: 

15

Sužinokite pagrindinę informaciją
apie "Palanga Live" muzikos festivalį
ir "i love palanga"

Sužinoti daugiau