08.21

Kino vakarai pievoje. "Laiškai Sofijai" (2012)

Kartu su gražiausio vasariško dangaus mėnesiu - rugpjūčiu - I Love Palanga pristato gero kino vakarų ciklą "Mėnesienos magija". 

Nuo šiol kiekvieną rugpjūčio ketvirtadienį užbaigsime sarkastiškojo rašytojo, režisieriaus, aktoriaus ir muzikanto Woody Alleno kino darbais. Produktyvusis režisierius, praktiškai kasmet pristatantis po naują filmą, savo gerbėjus nudžiugins ir šį rugsėjį - naujausia W. Alleno komedija "Mėnesienos magija" Lietuvos kino teatruose pasirodys jau rugsėjo 5 d. 

O kol kas, belaukiant premjeros, siūlome laiką leisti su Woody Alleno filmų retrospektyva, kurią tęsiame rugpjūčio 14 d. Jūsų dėmesiui - 2012 m. romantinė komedija "Į Romą su meile". 

Beje, būkite atidūs ir sekite naujienas - kažkam iš jūsų ciklo "Mėnesienos magija" seansai jau atnešė ir kiekvieną ketvirtadienį atneš malonių staigmenų :)


Daugiau apie filmą:

Nepakartojamasis režisierius Woody Allenas(„Viki, Kristina, Barselona", „Vidurnaktis Paryžiuje"), ieškodamas kitos stotelės gastrolėse per Europą, nugirdo legendą, kad visi keliai veda į Romą. Italijos sostinė mirga, tviska, žydi, šviečia nuo romantikos, meilės, geismų, spalvingų fantazijų ir amžinų svajonių. Mažiausiai vieną filmą per metus spėjantis parašyti, užfiksuoti, sumontuoti ir išleisti Woody Allenas ilgai nedvejojo ir suraitė keturias skirtingas, linksmas, įdomias, gudrias, provokuojančias, kurioziškas istorijas. Šis jo filmas -meilės laiškas Amžinajam miestui ir itališkiems filmams kartu su linksma keturių dalių ekskursija.

Originalus pavadinimas: To Rome With Love
Žanras: romantinis, komedija
Filmo trukmė: 102 min.
Režisierius: Woody Allen
Scenarijaus autorius: Woody Allen
Vaidina: Penélope Cruz, Alec Baldwin, Jesse Eisenberg, Roberto Benigni, Woody Allen
Sukurta:: JAV, Italija, Ispanija (2012)
Kalba:: anglų, italų
Premjera Lietuvoje: 2012.09.14
Amžiaus cenzas: N-13 - Filmai, skirti žiūrovams nuo 13 metų. Žiūrovai nuo 7 iki 13 metų į šiuo indeksu pažymėtus filmus įleidžiami tik kartu su juos lydinčiais suaugusiais asmenimis;

Už Filmus Dėkojame - ACME!

Susitikime čia

Žemėlapio centras: 

55.917684,21.067

Mastelis: 

15

Sužinokite pagrindinę informaciją
apie "Palanga Live" muzikos festivalį
ir "i love palanga"

Sužinoti daugiau